З вересня 2019 р. у Львівському національному університеті імені Івана Франка розпочнеться навчання на п’яти інноваційних бакалаврських програмах ІТ напрямку: «Кібербезпека», «Статистичний аналіз даних», «Інженерія програмного забезпечення»,  «Сенсорні та діагностичні електронні системи», «Управління персоналом в органах публічної влади та бізнес-структурах».

Перераховані навчальні програми розробляються викладачами університету у партнерстві з Львівським ІТ Кластером. Вони покликані максимально наблизити теорію до практики та підготувати студентів до викликів ринку праці.

Запуск нових програм спільно з ІТ-компаніями – приклад того, що  підготовка майбутніх фахівців має не лише ґрунтовний теоретичний вимір та академічну основу, а й тісно пов’язана з практикою. Від цього найбільшу користь отримає студент, який буде готовий до ринку і не потребуватиме додаткового навчання.

Кібербезпека

Програма Cybersecurity функціонуватиме на Факультеті прикладної математики та інформатики. Цей напрямок захисту даних серед найактуальніших на сьогодні. Він пов’язаний із захистом цифрової інформації, операційних систем, комп’ютерних мереж, серверів, баз даних, державних і приватних установ від несанкціонованого втручання сторонніх осіб. Програма Кібербезпека розроблена спільно з компанією SoftServe.

Статистичний аналіз даних

Освітня програма Statistics & Data Science на Механіко-математичному факультеті – єдина у Львові та Україні програма, в якій практичні навички аналітика даних базуються на ґрунтовній математичній освіті. Аналіз даних (Data Science) включає в себе збір даних, бази даних, візуалізацію даних, машинне навчання, розпізнавання образів, штучні нейронні мережі та багато іншого. Програма розроблена спільно з експертами компаній N-iX та SoftServe.

 

Інженерія програмного забезпечення

Програма Software Engineering почне діяти на Факультеті електроніки та комп’ютерних технологій. Студенти вивчатимуть мови програмування та технології розробки веб-сайтів, віконних і мобільних додатків, загальну теорію проектування, конструювання та моделювання програмного забезпечення, управління проектами з розробки програмних систем, принципи та підходи до тестування програмних продуктів, системи штучного інтелекту.

 

Сенсорні та діагностичні електронні системи

Sensor and analytical systems – освітня програма, що орієнтована на розробку сучасних сенсорних та діагностичних систем і адаптована до вимог ІТ-індустрії.  Навчання передбачає командну роботу над цікавими практичними та науковими проектами під керівництвом менторів з ІТ-компаній, практику в ІТ-фірмах, можливість стати учасником міжнародних змагань з програмування (олімпіади, конкурси, хакатони, конференції, тощо). 

Студненти вивчатимуть архітектуру пристроїв мікроелектроніки, аналогову і цифрову схемотехніку, програмування і принципи побудови аналітичних систем.

 

Управління персоналом в органах публічної влади та бізнес-структурах

На факультеті управління фінансами та бізнесу відкрито нову освітню програму HR Management in Public Authorities and Business. Вона поєднуватиме в собі практику з HR-менеджменту, розробку та реалізацію тренінгових програм та програм розвитку персоналу в провідних ІТ-компаніях, бізнес-структурах та публічних органах. Передбачено лекції та практичні заняття з провідними фахівцями HR-сфери. Студенти навчаться розробляти корпоративні стандарти, іміджеві кампанії, персональні бренди, тренінгові програми. Особлива увага надається професій англійській та PHR (human resources+public relations). Перевага освітньої програми у Львівському університеті  – водночас і ґрунтовна університетська освіта, і можливість випробувати отримані знання через виконання дипломних проектів у реальних організаціях.  Заплановано практику та стажування у провідних ІТ-компаніях, бізнес-структурах та публічних органах.

Детальніше про етапи вступної кампанії за посиланням: http://admission.lnu.edu.ua/applicants/admission-process-stages/