Сьогодні, 14 липня, розпочинається прийом заяв та документів від вступників на бакалаврат – важливий і відповідальний період для абітурієнтів, адже вибір закладу вищої освіти, як і вибір майбутнього фаху – один із ключових кроків у житті.

Як і в 2020 році, цьогоріч вступники на бюджетну форму здобуття освіти зможуть подати не більше 5-ти заяв. Натомість, інновацією Вступу-2021 є те, що вступники на контракт можуть подати максимум 30 заяв.

Строки завершення прийому заяв та документів для різних категорій вступників є різними:

• до 18:00 16 липня 2021 року триватиме подача документів для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів, творчих конкурсів;
  • до 18:00 23 липня – для осіб, які вступають на основі вступних іспитів, творчих конкурсів, складених з 1 по 13 липня 2021 року;
  • до 18:00 23 липня – для осіб, які вступають тільки за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.

Відповідно до Правил прийому до Львівського національного університету імені Івана Франка у 2021 році, вступники на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти допускаються до конкурсного відбору на місця державного замовлення та можуть бути рекомендовані або переведені на такі місця в разі наявності конкурсного бала не менше 125,00.

З повним переліком документів для зарахування на перший курс бакалаврату можна ознайомитися за посиланням.

У 2021 році списки рекомендованих до зарахування на бюджет оприлюднюватимуть у такі терміни:

• оприлюднення списку осіб, рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення за результатами співбесідидо 12:00 20 липня;
  • оприлюднення списку осіб, рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення за квотою 2до 12:00 20 липня (перший етап), до 15:00 30 вересня (другий етап);
  • формування рейтингових списку вступників, які вступають на основі результатів ЗНО, творчих конкурсів та вступних іспитів – до 28 липня.

Натомість надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих  для вступу на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб відбудеться не раніше 10 серпня.

До слова, для вступників, які потребують поселення в гуртожиток під час вступу, надаються місця у гуртожитку.

Адреси консультаційних пунктів Львівського національного університету імені Івана Франка для подачі електронних заяв доступні за посиланням.

Більше інформації можна знайти на сайті Вступної кампанії https://admission.lnu.edu.ua

Щиро бажаємо нашим цьогорічним вступникам здійснити свою найзаповітнішу мрію – вступити на один з факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка, адже саме тут на Вас чекають багаторічні традиції класичного Університету, поєднані з інноваційними підходами.