1412485588У рамках ювілейного святкування 50-річчя економічного факультету 19 лютого 2016 року о 10.00 в Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Філософсько-психологічні аспекти духовності: довіра як основи змін в економіці і суспільстві», присвячена пам’яті Героїв Небесної сотні.

Захід є міждисциплінарним й об’єднує фахівців із різних наукових сфер: філософії, психології, економіки, управління, банків, фінансів, права, богослов’я та інших напрямів. Ініціатори конференції переконані, що міждисциплінарність дозволить глибше вивчити основні проблемні питання, які зараз назріли в Україні й запропонувати шляхи їхнього вирішення.

Організаторами заходу є економічний і філософський факультети Львівського національного університету імені Івана Франка та Львівське обласне відділення Всеукраїнської громадської організації «Товариство психологів України» під керівництвом професора Наталії Жигайло.

Співорганізатори конференції – Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України, Національний університет «Львівська політехніка», Полтавський національний педагогічним університет імені В.Г. Короленка, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності.

Із програмою Конференції ви можете ознайомитися тут.