💙 #360_градусів_у_діяльності_львівського_університету: Факультет журналістики

📺 Franko TV – студентське інтернет-телебачення на базі навчальної телерадіостудії факультету журналістики.

Ідея створення навчального онлайн-телебачення з’явилась  у студентів і викладачів близько 10 років тому. Проте втілили її у 2013 році після оновлення технічного забезпечення кафедри радіомовлення і телебачення та облаштування навчальної телерадіостудії.

Статистика Franko TV:

• Понад 700 різножанрових телематеріалів.
  • Загальне охоплення аудиторії – 2,5 мільйони.
  • Близько 800 тисяч переглядів.
  • Постійні глядачі не лише у Європі, США та Азії, але й у Австралії, країнах Південної Америки та Африки.

Студентське телебачення Franko TV стало найкращою навчальною платформою для студентів-телевізійників. Декілька поколінь випускників факультету, які сьогодні є успішними журналістами та редакторами, отримували свій перший досвід у навчальній телестудії.

Студенти під керівництвом викладачів створюють навчальні програми, телевізійні проєкти, вивчають жанрову специфіку сучасного телебачення. Відеоконтент  Franko TV складається із інформаційних матеріалів, які готують у межах курсу «Журналістська майстерність», випусків новин «Franko NEWS», тематичних рубрик «розFocus», «Бесіди в Університеті», «LNU про…» та інших.

До 360-річчя Львівського національного університету імені Івана Франка студенти присвятили художньо-документальний фільм «Таємний щоденник Університету». Проєкт отримав Гран-прі міжнародного конкурсу молодіжних медіакомунікаційних проєктів «То – МИ», а також І місце у конкурсі «Перша удача» від Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Усі чотири серії студентського художньо-документального телепроєкту «Таємний щоденник Університету» можна переглянути за покликом: http://tiny.cc/s1rcqz

📝 КРЕДЕНС – незалежне медіа студентів факультету журналістики.

• Видання вперше вийшло у світ у жовтні 2006 року. З того часу воно стало міцною платформою для впевненого першого журналістського кроку понад сотні випускників факультету.

Перші 5 випусків газети розійшлись із тиражем 1000 примірників.

Друком вийшло 16 номерів видаяня та декілька тематичних спецвипусків.

Сьогодні видання виходить у друкованій та електронній версії за підтримки викладачів кафедри зарубіжної преси та інформації.

❗ КРЕДЕНС – це місце для публікації оригінальних думок, актуальних та креативних ідей.

Ми пишемо про:

K nowledge (саморозвиток, освіту в Україні та закордоном).

R esearch (цікаві і важливі дослідження та експерименти).

E ntertainment (кіно, фестивалі, музику, мистецтво, книги, подорожі, їжу).

D evelopment (стартапи, просування, круті винаходи, нові тенденції).

E motional intelligence (психологію, самоаналіз, мотивацію).

N ews, а якщо точніше, то…

S low news (новини перевірені часом та попитом аудиторії)

На полицях нашого “Креденсу” завжди знайдете те, що цікавить саме Вас.