💙 #360_градусів_у_діяльності_львівського_університету : Філологічний факультет

Філологічний факультет має безліч причин пишатися своїми студентами, адже серед них є учасники всеукраїнських та міжнародних наукових конференцій, призери олімпіад та лавреати різноманітних конкурсів, спортивних змагань, стипендіати престижних премій тощо. 🥳

• Пишаємось Юрієм Шомоді, магістром 1 року навчання спеціальності “Китайська мова та література”, який став переможцем Першого Всеукраїнського конкурсу перекладачів китайської мови та пройде стажування в Уханському університеті.
  • Юлія Васьків та Марія Русановська стали призерками ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
  • Окрім цього, Марія Русановська гідно представила факультет на Міжнародній науковій конференції молодих україністів і дослідників слов’янознавства (Варшавський університет).
  • Радіємо за Анну Жищинську, студентку 4 курсу, яка отримала Обласну премію імені В’ячеслава Чорновола як одна з найкращих студенток закладів освіти Львівщини.
  • Зоряна Дудинець — переможниця конкурсу есе «150 слів про Стефаника».
  • Ангеліна Паращина посіла 2 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Українська мова, література (з методикою їх викладання)».
  • Марія Чорна — 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Східні мови».
  • Марта Дика — стипендіатка Президента України.