#360_градусів_у_діяльності_Львівського_університету: Економічний факультет

Друзі, прийшов час вам краще познайомитися з Економічним факультетом. Впродовж наступних двох тижнів слідкуйте уважно за рубрикою та дізнавайтеся про всі цікавинки першими. 😉

🔹 Економічний факультет – один з найбільших факультетів Львівського університету, на якому навчається понад 2500 студентів на денній та заочній формі. Серед випускників факультету – відомі вчені, державні та політичні діячі, керівники великих вітчизняних і міжнародних компаній.

🔹 Освітній процес здійснює високо кваліфікований науково-педагогічний колектив, зокрема 33 професори та понад 120 доцентів. У структурі факультету функціонують 12 кафедр, комп’ютерні класи, навчальні лабораторії, бібліотека та їдальня. Після завершення бакалаврату студенти продовжують навчання у магістратурі та аспірантурі.

🔹 Студенти факультету мають змогу навчатися за програмами міжнародних академічних обмінів (Erasmus+) у провідних університетах країн Європейського Союзу, проходити стажування з можливістю майбутнього працевлаштування у органах державної влади (Державна фіскальна служба України, митниця, інші центральні та місцеві органи державної влади), відомих вітчизняних та міжнародних компаніях (PwC, KPMG, SoftServe, Nestle Business Services, Vodafone, Epam, Галнафтогаз, Deloitte та інші).

🔹 Значну увагу в освітньому процесі приділяють практичному застосуванню популярних інформаційних програмних продуктів (Excel, SPSS, STATISTICA, 1С, R, VBA) та поглибленому вивченню англійської та інших іноземних мов (можливість за результатами навчання отримати міжнародний сертифікат про рівень володіння іноземною мовою). Окремі дисципліни викладають англійською мовою.

ℹ  Детальніше про факультет тут: https://econom.lnu.edu.ua