#360_градусів_у_діяльності_Львівського_університетуФакультет електроніки та комп’ютерних технологій

На Факультеті електроніки та комп’ютерних технологій Львівського університету відкривається нова інноваційна освітня програма – Електроніка та комп’ютерні системи. Набір студентів здійснюватиметься уже з наступного навчального року!

🔹 Дана програма орієнтована на розробку сучасних електронних та комп’ютерних систем. Студенти також вивчатимуть: проектування автоматизованих систем управління, gрограмування і налагодження мікропроцесорних систем, розробку електронних систем для технологічних процесів, характеризацію та тестування інтегральних мікросхем, розробку інтерфейсів електронних пристроїв.

🔹Факультет електроніки та комп’ютерних технологій забезпечує можливість стажування у провідних IT компаніях. Студенти матимуть доступ до найкращих ІТ-компаній міста, із міжнародним досвідом та новітніми проектами, тестуватимуть власні знання на практиці і тісно співпрацюватимуть із фахівцями компаній над проектами.

🔹 Студенти навчатимуться в інноваційних лабораторіях Університету з високим рівнем викладання та матимуть можливість брати участь у різного роду міжнародних програмах академічної мобільності.

🔹 Основними дисциплінами освітньої програми є: архітектура комп’ютерів та програмування, цифрова обробка сигналів, мікропроцесорні пристрої та системи, аналогова і цифрова схемотехніка, САПР в електроніці, автоматизовані системи управління, електронні та комп’ютерні системи, напівпровідникова та твердотільна електроніка, моделювання в електроніці.