#360_градусів_у_діяльності_Львівського_університетуФакультет електроніки та комп’ютерних технологій

Освітня програма Факультету електроніки та комп’ютерних технологій High Performance Computing (Високопродуктивний комп’ютинг) – особлива, адже форма навчання є дуальною.

🔹 Програма є однією з перших в Україні, що дозволяє офіційно працювати під час навчання, без жодних втрат і бути затребуваним в ІТ-галузі. Надає гарантовану можливість працевлаштування в компаніях-партнерах програми з потенціалом швидкого кар’єрного росту.

🔹 Програма орієнтоване в майбутнє. Поряд з вивченням базових основ Software Engineering, студент стане фахівцем в новітніх технологіях із якими творитиме майбутнє.

🔹 Створена фахівцями для фахівців. Програма готує практиків, які потрібні ІТ-компаніям та є орієнтованою на ринок, тренди та унікальні знання.

🔹 Можливість стажування у провідних IT компаніях. Студенти матимуть доступ до найкращих ІТ-компаній міста, із міжнародним досвідом та новітніми проектами. Cтуденти тестуватимуть власні знання на практиці і тісно співпрацюватимуть із фахівцями компаній над проектами.

🔹 Під час навчання студент може поглибити свої знання в двох напрямах підготовки, а саме High Performance Systems (Високопродуктивні системи) або High Performance Technologies (Високопродуктивні технології).

🔹 Основними дисциплінами освітньої програми є: архітектура комп’ютерів, інженерія програмного забезпечення, комп’ютерні інформаційні мережі та системи, бази даних, системне програмування, веб-програмування, паралельне програмування, архітектура ПЗ, інженерія даних, програмування на GPGPU, хмаркові технології та сервіси, машинне навчання, системи обробки великих та надвеликих даних, Fog/Edge Computing, FPGA/CPLD Computing, тестування ПЗ.

🔹 В якості практичного досвіду, студент отримає навички таймменеджменту і розв’язання конфліктних ситуацій, презентаційні навички, комунікаційні навички, проходитиме виробничу практику в ІТ компаніях. Окрім цього, студент матиме змогу відвідувати зимові та літні школи з програмування та професійної англійської мови

ℹ Щоб дізнатись більше переходьте на сторінку спеціальності в Facebook або за посиланням: hpc.lnu.edu.ua.