#360_градусів_у_діяльності_Львівського_університетуФакультет електроніки та комп’ютерних технологій

Уже два роки поспіль у Львівському університеті проходить зимова ІТ-школа Data Engineering and Security. Факультет електроніки та комп’ютерних технологій є одним із організаторів заходу .

🔹 Метою зимової школи є поглиблене вивчення студентами теоретичних основ та розвиток практичних навичок в галузі сучасних інформаційних технологій.

🔹 Навчання в DES спрямоване на поглиблене вивчення основ статистичного аналізу даних, кібербезпеки, інженерії програмного забезпечення та високопродуктивного комп’ютингу.

🔹 Перша школа DES 2020 відбувалася очно в січні — лютому 2020 року. Під час її засідань перед слухачами виступили з лекціями і тренінгами близько 40 провідних фахівців ІТ індустрії, а участь в школі прийняли понад 180 студентів Львівського національного університету імені Івана Франка та інших ВНЗ регіону.

🔹А от друга школа DES 2021 відбувалася уже онлайн, до навчання долучилося близько 600 учасників, яких навчали 72 спікера-експерта.