💙 #360_градусів_у_діяльності_львівського_університетуФакультет культури і мистецтв

Менеджмент соціокультурної діяльності – важливий напрямок розвитку культури, що вчить філософії управління у сфері культури та сприяє новим перспективам суспільно-економічного розвитку.

🔹 Саме цим – підготовкою культурологів та менеджерів соціокультурної діяльності на Факультеті культури та мистецтв займається Кафедра філософії мистецтв.

🔹 Кафедра філософії мистецтв готує бакалаврів 1-4 курсу  денної  та заочної форм навчання та магістрів. Викладачі кафедри забезпечують викладання таких курсів дисциплін, як: Основи культурології; Історія світової культури; Методика викладання культурологічних дисциплін; Культура української діаспори; Сучасні теорії культури та ін.

🔹 Найбільш прикладний характер має практична підготовка з серйозною базою практик. Відповідно, наші випускники-культурологи працюють PR-менеджерами, зокрема в Драматичному театрі ім. Марії Заньковецької (Олеся Галканова), очолює театр ім. Лесі Українки Ольга Мухіна (Пужаковська).

🔹 Викладачами кафедри проводиться низка Міжнародних наукових конференцій, зокрема: «Мова культури у просторі Університету» до 350-річчя заснування ЛНУ ім. І. Франка. (2011 р.), «Сприйняття мистецтва в культурному просторі» – Міжнародна студентська конференція (2013 р.) та ін.

🔹 Кафедра філософії мистецтв підтримує тісні наукові контакти з навчальними закладами України (Львівською національною академією мистецтв) та Європи, адже у кожному європейському університеті викладають культурний менеджмент. Ми співпрацюємо з Педагогічним факультетом Ряшівського університету, інститутом славістики Вюрцбургського університету (ФРН), Українським Вільним Університетом (Мюнхен), Інститутом історії Центральної та Східної Європи Віденського Університету (Австрія), з якими відбувається обмін викладачами, готуються спільні наукові публікації та конференції, відбуваються взаємні стажування.

🔹 16 травня 2021 р. планується студентська наукова конференція, а 24-27 травня, до 10-ліття кафедри філософії мистецтв – Міжнародна наукова конференція, на якій презентуватимемо широкий спектр наукових напрямків.