Повертаємось до презентації подарунків факультетів, сьогодні на часі факультет, який кожного дня щось досліджує та виконує дуже цікаві завдання, нудьгувати тут точно немає коли, це Хімічний факультет 🎁 Підглянемо, що ж у списку найбажанішого ⤵️
🔹 Аналітична електронна вага RADWAG – електронна аналітична вага належить до основного оснащення сучасних лабораторій, без якого неможливе виконання будь-яких аналізів і стане у пригоді студентам факультету під час вивчення дисциплін, пов’язаних з фармацевтичним аналізом, аналізом біологічних об’єктів, харчових продуктів тощо, а також під час виконання магістерських робіт і в науковій роботі.
🔹 Спектрофотометр скануючий двопроменевий ULAB S261UV – за допомогою скануючого спектрофотометра студенти зможуть швидко та якісно опанувати метод спектрофотометрії, який використовується в усіх контрольно-аналітичних лабораторіях для рутинних аналізів.
🔹 Комплект графічних планшетів для дистанційного викладання – потрібні Хімічному факультету для дистанційного викладання.
Графічні планшети обладнані новою робочою поверхнею. Мають 11 швидких клавіш, що дасть змогу студентам факультету працювати дистанційно набагато швидше та зручніше.
🔹 Для ознайомлення з повним списком бажаних подарунків Ви можете перейти на сайт обравши серед вкладки “Факультети”- Хімічний факультет, https://360presents.lviv.university/

🔹 А також Ви можете підтримати факультет у вигляді подарункового сертифіката, за кошти якого ми зможемо придбати бажаний подарунок зі списку, або ж розповісти друзям і знайомим, що допоможе долучитись до святкування ще більшій кількості людей 🎉🎉🎉