💙 #360_градусів_у_діяльності_львівського_університету : Факультет електроніки та комп’ютерних технологій

Друзі, сьогодні розповімо вам про ще одну традиційну для Факультету електроніки та комп’ютерних технологій подію – «Startup Battle».

⁉️Що ж таке цей «Startup Battle»?

🔹 «Startup Battle» – це подія, що є підсумковим заняттям з курсу «Інновації та підприємництво в ІТ сфері» для бакалаврів 4 року навчання. Тут студенти презентують свої проекти-інновації справжнім інвесторам. Серед них є і надзвичайно цікаві речі – автоматичний збирач сміття, ідеальний планер, розумний бейдж та навіть окуляри, що бачать правду. І це справді безцінний досвід!

🔹Також, цьогоріч факультет провів схожу конференцію і  для аспірантів 2 року навчання та для студентів, що навчаються на 122 спеціальності «Комп’ютерні науки» (ОС «Магістр» ). Вона проходила в рамках курсу науково-інноваційної діяльності. Ця on-line конференція має назву  «Батл інновацій» і знаходиться на кардинально вищому рівні ніж «Startup Battle». А все це тому, що такі молоді науковці зовсім по-іншому відносяться до поставленої перед собою проблеми. Вони ретельно досліджують її, обдумують варіанти вирішення та можливості реалізації своєї ідеї на практиці.

📌Більше деталей тут – https://electronics.lnu.edu.ua/news/batl-innovatsiy-novyy-etap-dlia-startup-battle

ℹ️  Детальніше про «Startup Battle»: 2020 – https://electronics.lnu.edu.ua/news/21-travnia-2020-roku-vidbulas-on-line-konferentsiia-startup-battle.

2018 – https://electronics.lnu.edu.ua/news/startup-battle-innovatsiynykh-proektiv-studentiv-ta-aspirantiv-fakul-tetu

Та на YouTube-каналі: https://www.youtube.com/watch?v=rkJ3CCgsh9A