Сьогодні знайомимось з Філософський факультет ЛНУ ім. Івана Франка . Насправді ж про філософський, як і про будь-який інший факультет, можна розповісти чимало цікавого й… неочікуваного. Пропонуємо вашій увазі Топ-5 цікавих фактів про наш факультет😉
Факт 1. Філософський був першим (разом з теологічним), факультетом, який почав діяти у, на той час, тільки заснованому Університеті.
Факт 2. У 70-х роках ХІХ ст. на філософському факультеті Львівського університету навчався Іван Франко.
Факт 3. Після Другої Світової війни, за радянських часів, філософський факультет було закрито і лише в 1992 році факультет було відновлено.
Факт 4. Ректор Франкового університету, професор, доктор філософських наук Володимир Мельник – був багаторічним деканом філософського факультету.
Факт 5. Філософський факультет серед найкращих факультетів у сфері гуманітаристики України за версією Forbes Ukraine 🇺🇦