#360_градусів_у_діяльності_львівського_університету : Юридичний факультет

Великою цінністю юридичного факультету Львівського університету є юридична консультація, яка існує ще з 1998 року. Згодом, консультація набуває дещо нової організаційно-правової форми як окремий структурний підрозділ юридичного факультету – Лабораторія практичного права, яку тепер часто називаються юридичною клінікою.

І це, дійсно, є ще одним чудовим засобом удосконалення здобутих теоретичних знань та формування практичних навичок і умінь студентів-правників. Варто додати, що такий досвід допомагає формувати у майбутніх правників почуття відповідальності та важливості професії. Юридичне консультування дозволяє формувати практичні навички ще на етапі здобуття освіти.

Надання безоплатної правової допомоги відбувається виключно під керівництвом викладачів-кураторів факультету. Студенти 3-4 курсів здійснюють юридичне консультування у всіх галузях права, окрім окремих аспектів кримінального права. Також можливе складення заяв, скарг та інших документів правового характеру.

Лабораторія практичного права «Юридична клініка» є членом Асоціації юридичних клінік України (АЮКУ). Студенти-консультанти беруть участь у різноманітних правових змаганнях, олімпіадах з консультування клієнтів, майстер-класах та тренінгах за участю юристів-практиків, адвокатів, суддів.

Студенти-консультанти юридичної клініки проводять і просвітницьку роботу. Зокрема це відбувається через організацію та проведення публічних виступів на правову тематику у школах і інших навчальних закладах України. Цей напрям діяльності також забезпечує розвиток soft skills у самих студентів та сприяє підвищенню правової культури і свідомості молоді.

Сьогодні робота юридичної клініки організована в дистанційному форматі, що не перешкоджає студентам-правникам продовжувати надавати якісні юридичні послуги потребуючим.

Юридична консультація запрошує усіх охочих звертатись за наданням правової допомоги вже сьогодні.

Для того, аби записатися на консультацію, необхідно обрати один із наведених нижче варіантів:

• Зателефонувати Завідувачу Юридичної клініки Максиму Суханову за номером телефону +380936233917

або

• Надіслати запит на пошту lab.law@lnu.edu.ua

або

• Якщо Ви працівник університету, звернутися у 211 аудиторію юридичного факультету, де працівники зафіксують запит та передадуть справу студентам-консультантам (звернутися можна в понеділок, середу та п’ятницю з 09:00 до 15:00)