💙 #360_градусів_у_діяльності_львівського_університету : Факультет журналістики

Студенти факультету журналістики організовують чимало освітніх, виховних, наукових, творчих і благодійних заходів. Варто відзначити літературні вечори, мистецькі конкурси, науково-практичні конференції, профорієнтаційні зустрічі з абітурієнтами, посвяти першокурсників. 🎭

Сьогодні познайомимо Вас із студентськими спільнотами факультету журналістики, зокрема студентською радою, профбюро та науковим товариством. 🤩

🔹 Студентська рада факультету журналістики збирає активних студентів, які готові працювати, розвивати нові ініціативи, організовувати дозвілля, допомагати абітурієнтам та першокурсникам.

Упродовж минулих місяців студентська рада факультету журналістики організувала чимало подій, серед яких:

• Листи захисникам до Дня українського добровольця. Попри карантинні обмеження до ініціативи студентів-журналістів долучились ще 12 факультетів. Всі разом зібрали та надіслали листи підтримки добровольцям, які захищають Україну на сході.
  • Форум розслідувальної журналістики. Понад 60 учасників з 11 кафедр та факультетів журналістики з усієї країни взяли участь у серії тематичних вебінарів.
  • Благодійні аукціони, під час яких зібрали кошти для дитячого будинку “Благодать”, а також для будинку врятованих тварин.
  • Акція підтримки білоруських студентів та викладачів, які потерпають від переслідування влади за свою громадянську позицію.

Детальніше познайомитись зі студрадою факультету журналістики можна тут: Instagram: journ_lnu

🔹 Профбюро студентів факультету журналістики допомагає з соціальними питаннями, організовує поетичні конкурси, благадійні збірки, громадські заходи.

Щотижня команда профбюро готує та публікує у соцмережах спеціальні публікації, що спрямовані на професійне зростання студентів, нові можливості для молоді та корисний відпочинок.

Деталі про усі події та рекомендації від профбюро студентів-журналістів:

Instagram: prof_journ

🔹 Наукове товариство студентів і аспірантів факультету журналістики – об’єднання, що сприяє розвитку інтересу до наукової роботи в університетському середовищі. Молоді науковці проводять конференції, круглі столи та семінари, які стосуються різноманітних напрямів медіадосліджень.

Уже 13-14 травня 2021 року Наукове товариство організовуватиме IV Міжнародну науково-практичну конференцію студентів та молодих учених «Професійне становлення журналіста: традиції та нові підходи».

Про діяльність спільноти науковців та детальні умови для участі у конференції читайте на сторінці:

🔹 На факультеті журналістики студенти завжди пропонують нові ідеї для розвитку, а викладачі щоразу їх підтримують. Наприклад, на кафедрі теорії і практики журналістики студенти об’єднались у Науково-дискусійне товариство. Навіть під час карантинних обмежень їм вдалось взяти участь у науковому семінарі з польськими колегами та видати кафедральний збірник наукових статей.