#360_градусів_у_діяльності_Львівського_університетуЕкономічний факультет

Економічний факультет дає унікальну можливість стати бакалавром чи магістром за спеціальністю “Облік і оподаткування”, акредитованої за програмами престижних міжнародних організацій АССА та СІМА. 😍

🔹 Важливим напрямом діяльності Економічного факультету є акредитація спеціальностей за програмами відомих міжнародних професійних бізнес-асоціацій та організацій. У 2017-2019 роках з ініціативи кафедри обліку і аудиту спеціальність “Облік і оподаткування” акредитовано за програмами АССА та СІМА. Випускники цієї спеціальності мають змогу отримати сертифікати цих престижних інститутів, що значно підвищує їхні шанси на отримання роботи у провідних міжнародних компаніях світу.

ℹ Читай більше на сайті Університету:

🔹  ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) – Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів (штаб-квартира – м. Лондон, Великобританія). АССА є найбільш авторитетною у світі професійною асоціацією бухгалтерів, яку визнано у 180 країнах світу і яка здійснює міжнародну сертифікацію фахівців з бухгалтерського обліку, аудиту, фінансів, менеджменту.

🔹 16 травня 2017 року представники АССА вручили Ректорові Львівського університету, професору Володимиру Мельнику сертифікат про акредитацію спеціальності «Облік і оподаткування» за освітнім рівнем магістра. Незалежні міжнародні експерти проаналізували навчальні програми, за якими здійснюється підготовка фахівців з обліку й оподаткування, і визнали їхню відповідність міжнародним стандартам та програмам АССА.

🔹 Директор Представництва АССА в Україні Жанетта Онищук високо оцінила діяльність Львівського університету у сфері підготовки фахівців з економіки, бізнесу та управління і відзначила, що Асоціація зацікавлена у розвитку різноманітних спільних проектів – програм подвійних дипломів спільно з університетами Великобританії, стажуванні викладачів, наданні сучасної англомовної навчальної літератури, розробленні спільних освітніх програм тощо.

🔹 З 1 січня 2018 року випускники магістратури економічного факультету Львівського університету за спеціальністю «Облік і оподаткування» при сертифікації у АССА отримали право на перезарахування на підставі диплома магістра 4-х екзаменів з 14.

🔹  CIMA (The Chartered Institute of Management Accountants) – Привілейований інститут управлінських бухгалтерів (штаб-квартира – м. Лондон, Великобританія, рік заснування 1919). Це провідна і найбільша у світі професійна асоціація фахівців з управлінського обліку, яка налічує близько 300 тисяч членів у 179 країнах світу. CIMA спільно з Американським інститутом сертифікованих публічних бухгалтерів AICPA заснувала статус привілейованого міжнародного фахівця у галузі управлінського обліку CGMA (Chartered Global Management Accountant) з метою підвищення престижу професії фахівця з управлінського обліку.

🔹  У 2019 році програму підготовки бакалаврів за спеціальністю «Облік і оподаткування» у Львівському університеті акредитовано згідно з вимогами CIMA. Ця престижна міжнародна організація визнала Львівський університет як авторитетний заклад вищої освіти з підготовки фахівців у сфері управлінського обліку. Таке визнання дає змогу перезарахувати випускникам бакалаврату на підставі їхніх дипломів деякі іспити сертифікаційного та операційного рівнів, що значно полегшує і спрощує процедуру отримання кваліфікації СІМА.