Львівський університет долучився до All Digital Week 2021

All Digital Week  — щорічна інформаційна кампанія, присвячена розвитку цифрових навичок громадян. Цьогоріч упродовж 22-28 березня Європейський тиждень цифрової грамотності вперше проводився і в Україні на державному рівні спільно з партнерами та оргкомітетом.

В Україні, за даними 2019 року, 53% громадян не володіють базовими цифровими навичками, хоча цифрова грамотність сьогодні важлива так само, як уміння писати, читати і говорити. Саме тому Європейський тиждень цифрової грамотності ставить за мету підвищити рівень обізнаності про цифрову освіту та надихнути людей на покращення власних цифрових навичок.

Львівський університет – один із закладів вищої освіти, що долучилися до цієї ініціативи. Зокрема, під егідою кампанії, упродовж 25-27 березня 2021 року було проведено три модулі школи “Вдосконалення викладацької майстерності (модуль 1)”.

Окрім того, 27 березня в Університеті також було проведено День відкритих дверей інноваційної освітньої програми “Високопродуктивний компютинг”, яка функціонує на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій. Під час зустрічі майбутні вступники мали нагоду познайомитися із картою курсів, можливостями та практиками, які пропонує ексклюзивна програма дуальної освіти.

У рамках Європейського тижня цифрової грамотності пройшов і цьогорічний IT-тиждень Львівського університету (29 березня – 2 квітня). Партнерами заходу стали провідні компанії IT-галузі: EPAM, Intellias, Agiliway, SoftServe, Indeema, GlobalLogic, Daxx, InoXoft, DevCom, Dialog Semiconductor. Учасники мали можливість поспілкуватися зі справжніми фахівцями, представниками IT-компаній, дізнатися про найрізноманітніші професії у сфері ІТ, розвиток ІТ-індустрії в Україні і за кордоном та інноваційні ІТ-спеціальності, які функціонують у Львівському університеті.

Науковці та студенти Університету переконані, що навчаючи цифрової грамотності сьогодні, ми створюємо фонд цифрових талантів України та світу для майбутнього!