Андрія Стасишина обрали деканом факультету управління фінансами та бізнесу

19 лютого 2019 року на факультеті управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося засідання Вченої ради. На порядок денний засідання було винесене важливе для факультету питання – обрання декана факультету управління фінансами та бізнесу.

Відповідно до процедури перед Вченою радою факультету зі звітом про роботу факультету за 2016-2018 роки і представленням перспективних завдань подальшого розвитку виступив в.о. декана факультету Андрій Стасишин.

Серед перспективних напрямів навчально-методичної діяльності факультету управління фінансами та бізнесу на 2019-2024 рр., Андрій Васильович виокремив реалізацію освітньої діяльності в контексті забезпечення високого рівня якості на основі адекватного науково-теоретичного, методичного і професійного рівня діяльності викладачів та інноваційного супроводу. До стратегічних напрямів розвитку наукової діяльності факультету доповідач відніс участь викладачів та студентів факультету у програмах академічної мобільності, участь професорсько-викладацького колективу в наукових проектах та грантах, підвищення ефективності діяльності наукових гуртків, залучення викладачів факультету до написання докторських дисертацій.

Також він звернув увагу колег на пріоритети розвитку організаційно-виховної роботи, серед яких – продовження практики проведення засідань Ради порадників факультету, формування Ради випускників факультету, підтримка студентського самоврядування, удосконалення форм профорієнтаційної роботи з обдарованою молоддю тощо.

Серед напрямів розвитку матеріально-технічної бази факультету, що сприятимуть поліпшенню умов проведення освітнього процесу та підвищенню побутової комфортності для працівників та студентів, Андрій Васильович виокремив необхідність оновлення парку комп’ютерів, встановлення в актовій залі та всіх лекційних аудиторіях факультету мультимедійних екранів та іншого технічного оснащення та інше.

Загалом у доповіді були окреслені стратегічні завдання гармонійного розвитку всіх видів діяльності, вирішення яких сприятиме подальшому плідному функціонуванню факультету.

За результатами таємного голосування члени Вченої ради факультету одноголосно проголосували за обрання деканом факультету управління фінансами та бізнесу кандидата економічних наук, доцента Андрія Васильовича Стасишина.

Щиро вітаємо Андрія Стасишина з обранням на посаду і бажаємо успіху на шляху до удосконалення освітньої та наукової роботи на факультеті управління фінансами та бізнесу.