Щорічне опитування роботодавців та партнерів

Львівський національний університет імені Івана Франка розпочинає щорічне опитування роботодавців та партнерів із метою моніторингу потреб сучасного ринку праці, налагодження ефективної комунікації та налагодження шляхів подальшої ефективної співпраці з бізнесом.

Результати опитування дають можливість визначити рівень задоволеності компаніями-роботодавцями освітнім процесом, зрозуміти пріоритети покращення якості освіти, виявити взаємовигідні форми співпраці Університету з партнерами. Це дозволить покращити практичну складову підготовки фахівців, сприятиме удосконаленню освітніх програм фахової підготовки випускників та поліпшенню якості освітніх послуг і формуванню відповідних компетентностей для задоволення потреб сучасного ринку праці.

Запрошуємо роботодавців та партнерів Львівського університету долучитися до опитування та дати відповіді на запитання анкети. Ми гарантуємо конфіденційність, а результати опитування будуть враховані виключно в узагальненому вигляді з аналітичною метою для освітніх та наукових потреб.
Перехід до анкети за покликанням.

Заздалегідь дякуємо за Вашу активність та співпрацю!
Ваша думка для нас важлива!