Артмайстерня разом з нашими арттерапевтами Оксаною Поліщук та Анастасією Скаковською триває! Раді оголосити Вам програму на березень!

🌱 7 березня – «Казкотерапія». На цій зустрічі аналізуватимемо казки та їх сценарії, попрацюємо з казковими героями та персонажами, спробуємо створити власну казку.

🌱14 березня – «Чоловіче і жіноче в мені». Зустріч буде присвячена архетипам, досліджуватимемо  чоловіче і жіноче начало – Аніму і Анімус.

🌱21 березня – «Палітра жіночності». Зустріч тільки для панянок, яка буде присвячена   пізнанню власної  жіночої ідентичності. За допомогою арттерапії ми знайомитимемось із внутрішнім жіночим началом, досліджуватимемо як проявляємо власну жіночність у різних сферах життя.

🌱28 березня – «Ґудзикотерапія». Ґудзики в арттерапії – це також інструмент, за допомогою якого можна пізнавати себе. На цій зустрічі зробимо цікаві психологічні техніки, за допомогою ґудзиків, тому коли збиратиметесь на зустріч захопіть з собою ґудзики!

✔ Хто може долучитися до артмайстерні? Викладачі, працівники, студенти та аспіранти Львівського національного університету імені Івана Франка.

✔Чекаємо на Вас щовівторка о 14:00 год. за адресою Коперника 3, авд. 513 (Психологічна служба).

✔Для наших творчих зустрічей, будь ласка, беріть зі собою матеріали для малювання!

Реєстрація за покликанням: