Аспірант Львівського університету Назар Корчак – бронзовий призер благодійного баскетбольного турніру Play BALL for Ukraine

Аспірант кафедри оптоелектроніки та інформаційних технологій факультету електроніки та комп’ютерних технологій, капітан студентської команди з баскетболу Львівського національного університету імені Івана Франка Назар Корчак став бронзовим призером благодійного баскетбольного турніру 3х3 Play BALL for Ukraine, який нещодавно відбувся у Львові.

Головна мета заходу – збір коштів на потреби Збройних сил України. У турнірі взяли участь понад 30 команд із різних регіонів України. Учасниками турніру були люди різних професій: керівники спортивних федерацій, президенти баскетбольних клубів, підприємці та айтівці. А відтак, учасникам вдалося зібрати близько 100 000 гривень.

«Змагання відбувалися у трьох групах-категоріях: дорослі; юніори (14-15 років) та mix (чоловіки і жінки). Наш гравець, капітан студентської команди із баскетболу Назар Корчак, взяв участь у турнірі в складі однієї з команд, поступившись у півфіналі сильнішим суперникам із Тернополя. Утім, в поєдинку за 3 місце представник Львівського університету став бронзовим призером», – розповів старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Львівського національного університету імені Івана Франка, тренер університетської команди із баскетболу Степан Матула.

«Було велике бажання допомогти ЗСУ, оскільки відбувався збір коштів для армії. Окрім того, я хотів після відносно тривалої перерви знову спробувати свої сили у баскетболі і позмагатися із досить сильними суперниками, – поділився враженнями від участі у турнірі  Play BALL for Ukraine Назар Корчак. – Варто відзначити, що цього разу у турнірі брали участь команди із різних регіонів: гравці із найсильніших ліг України, досвідчені та вправні. Тож я вважаю, що ці змагання за останні декілька років були найбільш потужними й цікавими. Вся команда надзвичайно задоволена результатом. Я гордий, що ми, як львівська команда, досягнули найвищого місця».

«Правду кажучи, ми не очікували, що дійдемо до такого етапу, зважаючи на півфінальний матч, де протистояли потужній команді із Тернополя і поступились їм із мінімальним відривом, всього в 1 очко. Після турніру вболівальники відзначили, що саме наш матч із тернополянами був найцікавішим, адже маючи мінімальний відрив у рахунку, ніхто не стримував емоцій. З ними було важко, але надзвичайно цікаво», – відзначив Назар Корчак.

Також у рамках турніру Play BALL for Ukraine відбувся благодійний виставковий матч в форматі 5х5 за участі зіркових спортсменів та міського голови Андрія Садового. Серед запрошених гостей, зокрема були, дворазовий чемпіон NBA Станіслав Медведенко, дворазовий чемпіон світу по данкам Дмитро Кривенко, ексгравець національної збірної України Дмитро Забірченко та інші відомі особистості.