#360_градусів_у_діяльності_львівського_університету : Факультет міжнародних відносин

Справжньою перлиною для кожного хто вивчає та проводить наукові дослідження з міжнародного права у Львівському університеті є бібліотека Карла Земанека на Кафедрі міжнародного права Факультету міжнародних відносин. 📚

🔹Карл Земанек був багатолітнім делегатом Австрії на сесіях Генеральної Асамблеї ООН, президентом Конференції ООН про правонаступництво держав щодо міжнародних договорів 1977-1978 рр. та Президентом Конференції ООН про право міжнародних договорів між державами та міжнародними організаціями та між міжнародними організаціями 1978 р.

🔹У 2018 р. Кафедра міжнародного права отримала у подарунок особисту бібліотеку Карла Земанека, загальним обсягом понад 800 книжок та понад 200 періодичних видань.

🔹Бібліотека містить видання англійською, німецькою, французькою та іспанськими мовами. Серед унікальних праць варто виділити низку монографій довоєнного та післявоєнного періоду класиків міжнародного права, коментарі до Статуту ООН, ключових міжнародних конвенцій з права міжнародних договорів, правонаступництва, морського права, дипломатичного права тощо. Багато книг є унікальними адже представлені в єдиному в Україні екземплярі.