Блаженніший Святослав висловив подяку Львівському університету

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) висловив вдячність Львівському національному університету імені Івана Франка за допомогу в організації та проведенні презентації книжки «Діялог лікує рани», яка відбулася 19 вересня 2018 року в Актовій залі.

На знак вдячності Блаженніший передав примірник презентованої книжки з посвятою та підписом в Музей історії Університету. «Із вдячністю одному з найстаріших університетів України та Східної Європи – Львівському національному університету імені Івана Франка», – написав Глава УГКЦ у присвяті.

Окрім того, Блаженніший надіслав листа з подякою Ректорові Університету Володимиру Мельнику.

Нагадаємо, що у день презентації книжки Блаженніший Святослав також відвідав Музей історії Університету і залишив свій відгук в Книзі почесних гостей. Також духовний лідер греко-католиків передав 50 примірників книжки «Діялог лікує рани» ЛНУ ім. Івана Франка. Частину з них Ректор Університету пообіцяв подарувати найстараннішим студентам.