Близько 3 мільйонів гривень для армії: працівники Університету перерахували свій дводенний заробіток на потреби ЗСУ

В час, коли Україна вже третій місяць потерпає від ганебного російського вторгнення, особливо важливою є консолідація зусиль кожного українця. На жаль, війна триває, тож кожна благодійна ініціатива є важливою і потрібною, адже наша армія щоденно потребує фінансового забезпечення.

Львівський університет з перших днів війни активно долучився до різноманітної допомоги усім, кому вона необхідна – сотні наших працівників, як і мільйони українців, вже фінансово підтримали Збройні Сили чи конкретні фонди. Водночас нещодавно було реалізовано перерахунок дводенного заробітку наших працівників на підтримку ЗСУ.

Так, усі охочі працівники Львівського національного університету імені Івана Франка перерахували зі своєї заробітної плати за квітень 2022 року дводенний заробіток на потреби Української Армії шляхом скерування коштів на рахунок Міністерства оборони України на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних Сил України.

Перерахунок дводенного заробітку працівників Університету на підтримку ЗСУ є консолідованим внеском Львівського університету у перемогу нашої держави –  загальна сума перерахованих коштів склала майже 3 мільйони гривень. Долучитися до спільної підтримки наших військових змогли всі охочі працівники Львівського університету. Утримання зі зарплати дводенного заробітку було здійснено відповідно до чинного законодавства на підставі заяв працівників про згоду на перерахування коштів.

Нагадаємо, відповідну акцію напередодні ініціювала Вчена рада Львівського університету.

Віримо у Збройні Сили України! Разом переможемо!