Чоловіча команда Львівського університету з баскетболу – віцечемпіон міста Львова

10 грудня 2021 року у спортивному комплексі «Погулянка» відбувся фінал Чемпіонату міста Львова (Бізнес-ліга Львова) з баскетболу. У головному матчі сезону зустрілися команди, які упродовж року демонстрували найбільш яскраву гру «Віта-агро» та «ЛНУ ім. Івана Франка – Intellias».

Команда студентів Львівського університету під керівництвом старшого викладача кафедри фізичного виховання та спорту Степана Матули заволоділа ініціативою уже зі старту поєдинку. Так,  упродовж всієї гри університетська команда була попереду з відривом у 8-10 очок. Під час завершальної десятихвилинки суперникам студентів таки вдалося перехопити ініціативу, хоча наша команда за 2 хвилини до закінчення гри вела у рахунку +1очко. Але, на жаль, у драматичній кінцівці матчу команда ЛНУ ім. Івана Франка поступилися. У підсумку фінальний поєдинок сезону завершився з рахунком 68 – 64 на користь суперника.

Тренер команди Степан Матула зазначає, що упродовж двох попередніх сезонів команда Університету виборювала право грати у фіналах, а тому це хороший показник стабільних результатів  студентів-спортсменів нашого Університету .

До складу команди входять студенти факультету електроніки та комп’ютерних технологій, географічного, економічного, механіко-математичного факультетів, а також факультету управління фінансами та бізнесу.

Щиро вітаємо команду Львівського університету зі срібними  нагородами, які були здобуті видовищними іграми з дуже сильними командами під час всього сезону!

Бажаємо подальших спортивних досягнень!