Декана юридичного факультету, професора Андрія Бойка обрано та призначено членом Вищої ради юстиції України

28 квітня 2015 року в Актовій залі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся з’їзд представників юридичних ВНЗ і наукових установ щодо призначення членів Вищої ради юстиції.

За своїм статусом Вища рада юстиції є колегіальним, незалежним, а за порядком утворення та діяльності – демократичним конституційним органом держави, утворення якої стало важливим кроком на шляху здійснення судово-правової реформи, побудови сучасної судової системи, забезпечення функціонування незалежної судової влади.

Відповідно до порядку призначення членів Вищої ради юстиції шляхом таємного голосування з’їзд призначає до складу ВРЮ трьох членів. Згідно з ухвалою з’їзду декан юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, професор Андрій Бойко абсолютною більшістю голосів був обраний і призначений членом Вищої ради юстиції. Визнання професійних досягнень такого рівня засвідчує високе реноме Львівської правничої школи, яку Андрій Михайлович гідно представляє в Україні та світі.

Від імені колективу Університету щиро вітаємо декана юридичного факультету з обранням до складу членів Вищої ради юстиції і бажаємо йому продуктивної праці, успіхів і нових звершень!