Для дітей працівників Університету провели тренінг з домедичної допомоги

Вміння оцінювати стан потерпілого, проводити серцево-легеневу реанімацію та використовувати дефібрилятор  – цінні навички необхідні у надзвичайних ситуаціях. Основи надання домедичної допомоги сьогодні повинні знати не лише дорослі, але також і школярі.

16 березня 2023 року представники Мальтійської служби допомоги провели тренінг з домедичної допомоги для дітей працівників Львівського університету, віком від 12 років. Організували захід Мальтійська служба допомоги, Первинна профспілкова організація працівників ЛНУ ім. Івана Франка, Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Львівського університету і Центр соціального розвитку та громадських ініціатив.

Після знайомства юні учасники тренінгу змогли дізнатись про те, яким є алгоритм дій, якщо вони побачили постраждалого. Тренери наголосили, що власна безпека є першочерговою, тому перш ніж підходити до потерпілого, слід звернути увагу на довкілля та переконатись, що умови навколо не несуть небезпеки для нас самих. Після цього учасники дізнались, як правильно давати оцінку стану потерпілого, визначати рівень допомоги, викликати швидку медичну допомогу.

Учасники тренінгу також ознайомилися з тим, як забезпечувати вільну прохідність верхніх дихальних шляхів потерпілого, проводити серцево-легеневу реанімацію, робити штучне дихання через спеціальну маску та використовувати дефібрилятор. Усю теорію тренери відпрацьовували на спеціалізованому манекені, а тому навчання було практичним.

Незважаючи на серйозну і доволі складну тематику тренінгу, атмосфера в офісі панувала затишна та позитивна. Усі, хто долучився до заходу, активно ставили тренерам запитання та долучалися до обговорень. А наприкінці тренінгу учасники отримали приємні та корисні подарунки.

Світлини: Марії Твардовської Більше фото