До Львівського університету подано понад 55 тисяч заяв

23 липня 2021 року завершився прийом заяв та документів від вступників на бакалаврат та до магістратури. Львівський національний університет імені Івана Франка традиційно виявився одним із найпопулярніших серед абітурієнтів, адже у 2021 році вступники подали до Університету 55 030 заяв (на денну форму здобуття освіти – 51286 заяв, на заочну – 3744 заяви).

Так, згідно з даними ЄДЕБО для вступу на бакалаврат Львівського університету на основі повної загальної середньої освіти абітурієнти подали 47771 заяв, бакалаврат на основі молодшого спеціаліста – 1004 заяви, бакалаврат на основі бакалавра – 49 заяв. Водночас для вступу до магістратури цьогоріч подано 6206 заяв.

Відповідно до Правил прийому до Львівського національного університету імені Івана Франка у 2021 році списки рекомендованих до зарахування на бюджет оприлюднюватимуть у такі терміни:

• оприлюднення списку осіб, рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення за результатами співбесіди – до 12:00 20 липня;
  • оприлюднення списку осіб, рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення за квотою 2 – до 12:00 20 липня (перший етап), до 15:00 30 вересня (другий етап);
  • формування рейтингових списків вступників, які вступають на основі результатів ЗНО, творчих конкурсів та вступних іспитів – до 28 липня.

Натомість надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих  для вступу на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб відбудеться не раніше 10 серпня.

Більше інформації можна знайти на сайті Вступної кампанії https://admission.lnu.edu.ua.