9 серпня 2021 року відбулося зарахування вступників на навчання за державним замовленням за освітніми ступенями бакалавра, молодшого бакалавра та магістра фармацевтичного, ветеринарного і медичного спрямування. Як повідомляє Міністерство освіти і науки України, кількість зарахованих на основі повної загальної середньої освіти на бакалавра становить 58 тисяч 698 осіб.

Львівський національний університет імені Івана Франка вже традиційно увійшов у п’ятірку найпопулярніших серед абітурієнтів, посівши четверту сходинку у рейтингу закладів вищої освіти за кількістю зарахованих на бюджет. Так, цьогоріч до Львівського університету зараховано 2 259 першокурсників для навчання за державним замовленням.

Лідирують за кількістю зарахованих на бюджет спеціальності «081 Право», «122 Комп’ютерні науки» та «035 Філологія». Найбільше першокурсників для навчання за державним замовленням зараховано на спеціальність «081 Право» – 227 осіб. Водночас на спеціальність «122 Комп’ютерні науки» цьогоріч зараховано 204 першокурсники, на спеціальність «035 Філологія (Германські мови та літератури)» – 133.

Серед лідерів за кількістю зарахованих на бюджет також спеціальності «091 Біологія» – на бюджет зараховано 99 першокурсників та «051 Економіка» – 101 відповідно.

Незважаючи на загальнодержавні тенденції, у Львівському університеті не втрачають популярності спеціальності природничого спрямування. Зокрема студентами бюджетної форми навчання фізичного факультету цьогоріч стали 69 осіб, хімічного – 50. Натомість механіко-математичний факультет у 2021 році прийняв у свою родину 120 першокурсників, які навчатимуться за державним замовленням.

Щиро вітаємо усіх цьогорічних абітурієнтів, які вже змінили свій статус, ставши студентами Львівського національного університету імені Івана Франка. Нехай усі Ваші творчі й наукові плани стануть реальністю, а старанність, наполегливість і жага до нових знань допоможуть Вам осягнути найвищі вершини, сповнені неповторних емоцій та цікавих відкриттів!