Доброчинний вечір на Андрія
Доброчинний вечір на Андрія – захід, який об’єднав інтелектуалів, впливових людей, світську та ділову еліту заради спільної мети: створення цифрової бібліотеки Львівського університету. Напевне не вистачить слів, щоб описати наскільки атмосферним, запальним та по-справжньому теплим було це свято!
Мета заходу – привернути увагу до проекту Цифрової бібліотеки та розпочати збір коштів на модернізацію книгозбірні. Тож усі, хто долучився до акції, стали не лише частинкою справжнього дійства, а й долучилися до чогось справді важливого – збереження унікальних пам’яток для наступних поколінь та їх популяризація. А саме ж дійство стало доказом того, що традиція меценатства досі «жива».
Нашими гостями були мер міста Андрій Садовий та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. А особливо нам було приємно бачити на заході Ігора Рафаїловича Юхновського — професора, академіка та почесного громадянина Львова. Гурт «РОКОКО» привітав всіх іменинників і заграв «на струнах душі» присутніх. Далі іскру підхопив і розпалив вічно молодий гурт «Ватра». Зачарували своїм виконанням автентичний гурт «ЯгОди». А драйвовий бенд OT VINTA феєрично завершили вечір.
Хочемо відзначити клопітку роботу з поширенням новин про наш захід генеральних інфо-партнерів «FmГаличина», «Galnet» та «MediaHouse», інформаційних партнерів «Gazeta.ua», «Український тиждень», «Львівська пошта», «Expresso TV», фотографа Ігора Федоріва. А також висловити подяку спецпартнерам : ПАТ «Концерн Хлібпром», «Galicia», «Дефіляда» та «Світоч» – та партнерам : «T.B.Fruit», «GlobalLogic». Співпраця з вами – приємний досвід та значна частина успіху заходу.
Не можемо не згадати благодійників, що надали лоти для аукціону. За прояв жертовності дякуємо «Goodz», «DIVchA», «Зерно», Остапу та Роксолані Патикам, Дмитру Волу, Тарасу Лозинському, Цимбалі Ладі,Леоніду Ковригу, Уляні Нищук, Наталі Федишин, Дем’янчуку Андрію, Василю Кметю,Галині Матис, Юрію Николишину, Роману Яціву, Ганні Горобець, Юлії Орловій, ЮріюЖуравлю, Олександрі Юрченко, Андрію Садоморі, Ігору Рафаїловичу Юхновському, видавництвам «Vivat»та «Горобець», холдингу емоцій «!FEST».
Доброчинний вечір на Андрія промайнув, проте це був лише початок, один із перших кроків на шляху до нашої мети, адже збір коштів ще триває. Щиро дякуємо всім, хто долучився й надалі проявлятиме бажання підтримати проект та «нехай ніколи не збідніє рука,що дає».
Більше фото