Доцентка Університету Галина Яценко – двічі дипломантка VI Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича

Кандидатка наук з соціальних комунікацій, доцентка кафедри української преси факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка Галина Яценко здобула подвійну перемогу у VI Всеукраїнському літературному конкурсі імені Леся Мартовича, присвяченому 151-й річниці від дня народження письменника.

Цьогоріч участь у літературному змаганні взяли 446 поетів та письменників з усіх областей України, а також зі США, Італії, Канади, Іспанії, Чехії, Німеччини, Польщі. Нагородження та відзначення учасників конкурсу імені Леся Мартовича відбулося у Львівському палаці мистецтв. Галина Яценко отримала одразу два дипломи ІІ ступеня у двох номінаціях «Добірки. Проза» і «Поезія. Добірки».

«Ці відзнаки для мене дуже цінні, адже любила творчість Леся Мартовича ще з юнацьких часів. Мене захоплювали його тонке відчуття людської психіки і багатство мови.  Інколи здається, що мої оповідання близькі за стилем до його творів. Моя участь у цьому конкурсі – це ще одна данина пам’яті Леся Мартовича, пошанування його непересічного письменницького таланту. Дуже приємно, що шановне журі так високо оцінило мою інтимну та філософську лірику, а також добірку короткої прози»,  ̶  зазначає Галина Яценко.

Щиро вітаємо Галину Володимирівну з новими творчими перемогами! Бажаємо щоденного натхнення та радості від підкорення нових вершин!