Доцентка Університету Галина Яценко – серед переможців Міжнародного літературного конкурсу малої прози імені Василя Портяка

Доцентка кафедри української преси Львівського національного університету імені Івана Франка Галина Яценко посіла переможне третє місце Міжнародного літературного конкурсу малої прози імені Василя Портяка.

Онлайн-нагородження переможців відбулося наприкінці 2022 року під егідою Національної спілки письменників України. Конкурс заснований у 2019 році на пошанування українського новеліста та сценариста Василя Портяка. Перемогу цьогоріч здобули літературні твори, які утверджують ідеали гуманізму, духовні цінності українського народу, ідеї незалежності України, що особливо актуально у період російсько-української війни. Твори переможців та п’ятнадцяти фіналістів конкурсу опубліковано в окремій збірці «Порцелянове безсоння».

Галина Яценко розповідає, що ця відзнака для неї є надзвичайно цінною: «Дуже важлива відзнака для мене, адже захоплююся «стефаниківським стилем» новел Василя Портяка, вони близькі для мене як за змістом, так і за багатством мови, звучанням у тональності любові до України. Моє оповідання «Шістдесят чотири кавових зернятка» ‒ це теж своєрідний гімн музиці, любові, безсмертю геніальних особистостей».

Щиро вітаємо Галину Володимирівну з новою творчою перемогою! Бажаємо реалізації усіх мрій та планів, щоденного натхнення і, звичайно, підкорення нових вершин!