#360_градусів_у_діяльності_Львівського_університетуГеографічний факультет

Окрім аудиторних занять та практик студенти Географічного факультету протягом навчального року мають можливість ознайомитись із фаховими підприємствами міста Львова та області. 🗺

🔹 Зокрема, студенти спеціальності «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» відвідують успішні заклади сфери гостинності міста, серед яких «BANKHOTEL», «Атлас Делюкс», “Гранд готель”, готель “Жорж”. Студенти мають змогу ознайомитися з історією закладів, структурою організацій, особливостями обслуговування відвідувачів.

🔹 У рамках курсу “Організація транспортного обслуговування туристів” студенти відвідали Львівський аеропорт імені Данила Галицького і на практиці ознайомились із наданням послуг повітряним транспортом: мали змогу пройти стіл контролю, виявити небезпечні предмети, оглянути літаки різних типів.

🔹 Під час проходження курсу «Економіка підприємства» студенти побували у офісі міжнародного туристичного холдингу TTN (Tickets.UA). На зустрічі представники туристичної компанії розповіли про структуру компанії, систему управління, кадрову політику, а також про можливості майбутнього працевлаштування студентів.

🔹 Здобувачі спеціальностей «Науки про Землю», «Географія», «Середня освіта (Географія)» та «Екологія» відвідують природні та антропогенні об’єкти  міста та околиць, що дозволяє їм закріпити теоретичні  знання.

🔹 Зокрема, відбулася Студентська ландшафтно-краєзнавча експедиція “Головний Європейський вододіл: на перетині басейнів Вісли, Дністра та Дніпра”. Учасники експедиції відвідали Олеський замок,  історико-культурний заповідник “Давній Пліснеськ”, замок Конецпольських (1635-1640 рр.) та Підгорецький замок. Поміж тим, студенти провели дослідження ландшафтно-гідрологічних особливостей вододілу басейнів Вісли, Дністра та Дніпра, а також краєзнавчі дослідження м. Золочів та околиць Золочівського замку.

🔹 Студенти-природоохоронці Львівського університету мали змогу завітати на Старосамбірщину. У рамках навчального курсу “Поновлювані джерела енергії” вони відвідали Старосамбірську вітрову (ВЕС) та Самбірську сонячну (СЕС) електростанції.

🔹Слухачі курсу “Стандартизація і сертифікація довкілля” побували у Народному музеї метрології та вимірювальної техніки при Державному підприємстві “Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації”.