Факультету прикладної математики та інформатики – 40 років

14 травня 2015 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся святковий концерт з нагоди відзначення 40-ліття факультету прикладної математики та інформатики.

Зі вступним словом звернувся до присутніх декан факультету прикладної математики та інформатики Ярема Савула: «Наш факультет був одним із перших в Україні факультетом комп’ютерного профілю. Із появою комп’ютерних технологій з’явилася потреба у програмуванні та вивченні прикладної математики. Відтак, у 1975 році на базі механіко-математичного факультету було створено факультет прикладної математики та інформатики, до якого ввійшли комп’ютерно орієнтовані кафедри – обчислювальної математики, прикладної математики та кафедри теорії оптимальних процесів. Важливо, що застосування прикладної математики – результативне на відміну від звичайної». Ярема Григорович побажаю студентам, викладачам і працівникам факультету й надалі «досягати значних успіхів на щасливій дорозі життя й працювати на благо та розвиток Університету й України».

До вітальних слів долучилася заступник декана з навчально-виховної роботи Олександра Гнатишин. «40 років – важливий період. Кажуть, що всі чудові звичаї, які повторюються впродовж сорока років, стають традиціями. Тому традиційно наш факультет – найкращий, а наші випускники – стабільно найбільш затребувані в різноманітних ІТ-компаніях. Тепер ми маємо право на історичну традицію», – запевнила Олександра Павлівна.

Святкування продовжили студенти факультету прикладної математики та інформатики. Зокрема на сцені Актової зали виступили студенти Юрій Рібій та Юрій Лукащук – переможці конкурсу «Прикладна має талант-2015», студентки Надія Лебеденко й Олена Дамаскина, асистент кафедри оптимальних процесів Аркадій Кіндибалюк та Аліна Чабан, гурт «Шметерлінг», які продемонстрували присутнім свої музичні таланти. Під час святкового концерту студенти взяли участь у розважально-інтелектуальній грі «КВН», інсценізувавши смішні моменти зі студентського життя, та провели цікаві конкурси.