4 березня 2016 року талановитому українському композиторові та виконавцеві Володимирові Івасюку виповнилося б 67 років. Та 18 травня 1979 року його життя трагічно обірвалося.

Сьогодні близько 100 студентів біологічного, історичного, філологічного факультетів, факультету культури та мистецтв, факультету педагогічної освіти спільно з викладачами Університету, організувавши флешмоб, вшанували пам’ять Володимира Івасюка, автора 107 пісень, 53 інструментальних творів, музики до кількох спектаклів. Біля пам’ятника композиторові упродовж перерви між парами молоді люди виконали «Червону руту», «Я піду в далекі гори» та «Водограй».

4 березня також українська спільнота відзначає 201-річницю від дня народження автора музики Гімну України Михайла Вербицького. У спільному виконанні студентів і всіх учасників флешмобу також прозвучав державний Гімн.

Організатори й ініціатори заходу – завідувач кафедри екології біологічного факультету Звенислава Мамчур і декан факультету культури та мистецтв Роман Крохмальний.

Світлини: Олега Вівчарика Більше фото