Ігоря Хамара переобрали на посаду декана біологічного факультету

30 травня 2019 року відбулося засідання Вченої ради біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, під час якого члени Вченої ради обрали декана факультету.

Програми розвитку факультету представили чинний декан, доцент кафедри зоології Ігор Хамар і доцент кафедри біохімії Олена Стасик.        Після обговорення програм кандидатів відбулося таємне голосування. Більшістю голосів на посаду декана біологічного факультету обрали Ігоря Хамара.

У програмі розвитку факультету Ігор Степанович виокремлював ключові аспекти навчально-методичної, наукової та організаційно-виховної роботи,  а також наголошував на необхідності розвитку інфраструктури факультету. Зокрема, декан планує спрямовувати роботу задля повноцінного забезпечення відповідності освітніх послуг державним стандартам і європейським вимогам  якості вищої освіти,  а також працювати над відкриттям нових перспективних освітніх програм та модернізацією змісту теперішніх.

Також серед пріоритетів – інтенсифікація академічної мобільності студентів, сприяння розвитку і формування нових наукових шкіл факультету, удосконалення наукових періодичних видань, створення умов для наукових досліджень викладачів та студентів факультету.

Щиро вітаємо Ігоря Хамара із переобранням на посаду і бажаємо сили та наснаги на нові наукові й освітні звершення!