Інтернет-діалог з абітурієнтами триває

14 травня 2015 року відбувся «Інтернет-діалог з майбутніми абітурієнтами», у якому взяли участь старшокласники  Червоноградського навчально-виховного комплексу №13 Червоноградської міської ради Львівської області; Середньої спеціалізованої загальноосвітньої школи № 46 імені В.Чорновола з поглибленим вивченням англійської мови м. Львова; НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-гімназія» м. Горохова Волинської області.

Декан біологічного факультету Ігор Хамар, в.о. декана економічного факультету Ростислав Михайлишин, в.о.декана факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний, заступник директора Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Юрій Корчак розповіли учням про особливості вступу, навчання та працевлаштування за спеціальностями відповідних навчальних підрозділів Університету; відповіли на численні запитання, які стосувалися вартості навчання, розрахунку конкурсного балу, специфіки окремих спеціальностей, особливостей організації творчих конкурсів.

Наприкінці зустрічі представники Університету запросили випускників загальноосвітніх навчальних закладів взяти участь в наступних онлайн-діалогах, у Днях відкритих дверей та з екскурсійними візитами відвідати Львівський національний університет імені Івана Франка.

Черговий Інтернет-діалог відбудеться наступного тижня. В онлайн-спілкуванні візьмуть участь декан географічного факультету Володимир Біланюк, декан факультету іноземних мов Володимир Сулим.

Про день і час проведення заходу буде повідомлено додатково.

Запрошуємо всіх охочих взяти участь в он-лайн зустрічі й отримати всю необхідну інформацію із перших уст!

Світлини: Дани Пономаренко Більше фото