Іван Радик – призер ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Соціологія»

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Соціологія» цьогоріч відбувся 17-19 квітня на базі Національного університету «Одеська юридична академія». У змаганні взяли участь 60 студентів із 27 провідних закладів вищої освіти України.

Під час інтелектуальних змагань високий рівень знань і практичних навичок продемонстрував студент історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Радик. Успішно розв’язавши теоретичні і практичні завдання, студент Університету виборов друге місце.

Щиро Вітаємо Івана Радика з перемогою і бажаємо нових звершень на шляху наукового і професійного становлення!