Іван Вакарчук: «Університет – це джерело невмирущого національного духу»

На фасаді головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка розмістили банер на пошану Ректора Університету (1990-2007; 2010-2013), Міністра освіти і науки України (2007-2010), Героя України, професора Івана Вакарчука, який відійшов у вічність 4 квітня 2020 року.

Як Ректор, Іван Олександрович став цілою епохою для Львівського університету, перетворивши його у національний за духом сучасний європейський центр науки й освіти, у якому престижно навчатися і працювати.

Саме тому на меморіальному банері викарбувані слова Героя України, які передають одну з Його магістральних ідей, втілених у життя на посаді Ректора: «Університет – це джерело невмирущого національного духу».

Для академічної спільноти ЛНУ ім. Івана Франка взірцем національної гідності, порядності, інтелігентності та відповідальності назавжди залишиться Професор Іван Вакарчук…

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото