Кар’єрний Марафон «ОСВІТА. БІЗНЕС. ПСИХОЛОГІЯ»

З 12 по 21 березня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбудеться Кар’єрний Марафон «ОСВІТА. БІЗНЕС. ПСИХОЛОГІЯ».

Унікальність події у поєднанні зусиль університетів, науковців, бізнесу та міжнародних експертів навколо ідеї вдосконалення змісту освіти, покращення готовності випускників до умов сучасного ринку праці. Особливий акцент марафону – психологія бізнесу як освітня програма та розвиток назвичайно важливих для успішної кар’єри особистісних компетенцій студентів (т.з. soft skills).

Cтартує марафон низкою тренінгів «Психологічна майстерня кар’єри» від відомих львівських тренерів – Ірини Снітинської, Вікторії Слюсаренко, Віктора Бассараба. Впродовж тижня студенти опановуватимуть майстерність ораторства, вдосконалюватимуть навики комунікації та роботи у команді,  розвиватимуть емоційний інтелект.

Стежте за розкладом тренінгів goo.gl/36LzwK.

До Міжнародної науково-практичної  конференції «Психологія бізнесу та управління: виклики сьогодення» 16-17 березня вже долучилися експерти з 10 країн – України, Австрії, Німеччини, Литви,  Польщі, Фінляндії, Грузії, Йорданії, Таджикистану, Канади та науковці  20 університетів. Генеральним партнером конфренції від бізнесу є корпорація SoftServe. Запрошуємо до участі! goo.gl/4r6pLv

Розпочне конференцію круглий стіл, на якому обговорюватимуть роль психології в бізнесі і трансформації бізнес-освіти.  Запрошеними експертами, зокрема, є топові представники бізнесу й освіти – ректор Львівського університету Володимир Мельник; співзасновник  SoftServe Тарас Кицмей; засновниця Colaboritsi.com, дослідник університету Онтаріо Олена Михайленко-Блейон (Канада); керівник освітньої програми «Психологія бізнесу та управління» Наталія Жигайло; керівник Школи стійкого підприємництва Екгард Керайн (Німеччина); професор психології, та бізнес-консультант  гостьовий професор Львівського університету Сальваторе Джакомуцці (Австрія) та ін.

Учасники конференції матимуть нагоду провести один день в офісі міжнародної компанії SoftServe та відвідати унікальні майстер-класи від практичних психологів з Австрії та України. Сальваторе Джакомуцці, Сандра Веласкес, Ігор Лебединець поділяться інструментами психодіагностики у бізнесі, психосистемою ухвалення рішень, збагатять філософію бізнес-коучингу.

21 березня Ярмарок кар’єри, який організовує Відділ сприяння працевлаштуванню Львівського університету, традиційно збере роботодавців з презентаціями кар’єрних можливостей для студентів, програм стажування та практики. Родзинкою цьогорічного Ярмарку є започаткування конкурсу студентських резюме – СV Awаrds, кращі з яких будуть нагороджені подарунками та запрошені на співбесіду.
Генеральним партнером Ярмарку стала міжнародна компанія Nestlé Business Services Lviv. Власники найкращих резюме та волонтери марафону матимуть нагоду відвідати з екскурсією Львівський офіс компанії.
Запрошуємо компанії та студентів до участі goo.gl/QJ2Qwk

Реєстрація волонтерів  https://goo.gl/afwvyL

Найактивнішу участь в організації заходів беруть викладачі та студенти економічного факультету, магістри освітньої програми «Психологія бізнесу та управління», філософський факультет,  Відділ сприяння працевлаштуванню студентів та випускників та Відділ міжнародних зв’язків Львівського університету.

Співорганізаторами Кар’єрного Марафону є Австрійсько-Українське бюро кооперації; Віденський приватний університет Вебстера; Вища гуманітарно-природнича школа у Сандомирі; Українська спілка супервізії і коучингу; Львівске обласне відділення  Всеукраїнської громадської організації «Товариство психологів України»; платформа студентських вакансій STUDLAVA; Школа ораторства й риторики АҐРУС; Український Гештальт-інститут; ГО «Студія Європейського менеджменту»; Школа стійкого підприємницва Фонду Горста Рогуша. За підтримки Львівської міської ради, Львівської обласної державної адміністрації та Державної служби зайнятості.

Контaкти організаторів:
Наталія Жигайло, керівник освітньої програми «Психологія бізнесу та управління», координатор Міжнародної науково-практичної  конференції «Психологія бізнесу та управління»

+380962816219
Ірина Сновидович, керівник відділу працевлаштування, організатор Ярмарку кар’єри

+380955944134
Маріанна Кохан, доцент кафедри менеджменту, програмний координатор Кар’єрного марафону «Освіта. Бізнес.Психологія»

+380963170796