Команда «Географ-ЛНУ-in.IT» стала призером Першої ліги Львівщини з футзалу сезону Літо-2021

Футзальна команда Львівського національного університету імені Івана Франка «Географ-ЛНУ-in.IT» знову продемонструвала чудовий рівень гри, виборовши бронзові нагороди Першої ліги Львівщини з футзалу сезону Літо-2021.

Змагання стартували 28 травня і тривали до 10 вересня 2021 року. Чемпіонат відбувався в 3 кола, під час яких кожна команда зіграла 15 матчів. Команда «Географ-ЛНУ-in.IT» здобула 25 очок, в результаті чого виборола бронзові нагороди й отримала кубок за 3 місце.

Основними конкурентами університетських футболістів були команди підприємств «Львівгаз», «УкрПолімер» та «Флексорес». Також гідний рівень гри демонстрували команди «Львівська Хвиля» та «Шувар».

Незважаючи на назву, університетська команда об’єднує представників різних факультетів ЛНУ ім. Івана Франка і традиційно є одним із фаворитів більшості змагань, у яких бере участь.

Капітаном університетської команди є Юрій Горбовцов.

Президент і тренер команди Андрій Манько розповідає, що бронзові нагороди чемпіонату є хорошим досягненням, але університетські гравці мають потенціал і для більших тріумфів.

«Ми, звісно, задоволені бронзовими нагородами, але можемо грати ще краще і сильніше. Далося взнаки, що за команди-конкуренти грали колишні професійні футболісти, в яких набагато більше досвіду. Але найголовніше, що ми гідно виступили і продовжуємо втілювати свою головну мету – популяризувати активний та здоровий спосіб життя серед студентської молоді», – зазначив Андрій Манько і додав, що попри високу конкуренцію,  команда ставить за мету перемагати в кожному матчі та займати найвищі позиції.

Нагадаємо, команда «Географ-ЛНУ» заснована студентами географічного факультету в 2015 році. Традиційно, у команді грають не тільки студенти географічного факультету: в різних сезонах гравцями були представники геологічного, історичного, механіко-математичного, економічного, юридичного факультетів, факультету журналістики та факультету міжнародних відносин.

У сезонах 2017/18 та 2018/19 команда завойовувала срібні нагороди Другої ліги Львівщини. В сезоні Літо-2020 також здобувала срібло.  Команда проходила в чвертьфінал Кубка Львівщини та півфінал Кубка Надії. Крім того, команда «Географ-ЛНУ» демонструвала хороші результати у Бізнес-лізі міста Львова.

Загалом з 2015 року команда виступала у Вищій, Першій, Другій та Третій Лігах Львівщини.