Команда Львівського університету – бронзовий призер обласного етапу «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» з волейболу

Студентки Львівського національного університету імені Івана Франка здобули третє місце в обласному етапі «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» з волейболу, який відбувався упродовж квітня 2026 року.

На груповому етапі змагань команда Львівського університету продемонструвала впевнену гру та посіла друге місце у своїй групі. У першому матчі студентки поступилися команді Національного університету «Львівська політехніка» з рахунком «0:2», однак згодом здобули дві перемоги – над Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка («2:0») та Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. Ґжицького («2:0»).

Завдяки успішному виступу команда Університету вийшла до стадії плей-оф. У півфінальному матчі студентки ЛНУ ім. Івана Франка зустрілися зі збірною Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, де поступилися з рахунком «0:2».

У матчі за третє місце, який відбувся 29 квітня у спортивно-оздоровчому комплексі НУ «Львівська політехніка», команда Львівського університету здобула впевнену перемогу над Львівським національним медичним університетом імені Данила Галицького з рахунком «2:0» та стала бронзовим призером обласного етапу «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» з волейболу.

Склад команди студенток з волейболу: Анастасія Пірожкова, Юлія Мацола, Софія Турковець, Марта Щебель, Яна Столярська, Софія Сарапіна, Іванна Слободян, Яна Мицак, Амелія Коцур, Юліана Пристай, Адріана Мостовик, Анастасія Ульченко. Тренер команди – Юрій Яремчук.

Вітаємо команду з успішним виступом та бажаємо нових спортивних досягнень і перемог!