26 березня 2021 року розпочато сьомий конкурс для здобувачів освіти бакалаврату та магістратури в межах проєкту «Scolarship в Україні», який триватиме до 16 липня 2021 року. Надається чотири окремих гранти на сплату навчання вартістю 15 000 грн кожен. Для студентів, які здобудуть другі та треті місця передбачаються заохочувальні призи в розмірі 4 000 грн та 2 000 грн відповідно.

Аби отримати грант на навчання, необхідно написати конкурсну роботу та захистити її перед незалежним журі. Теми робіт цьогорічного конкурсу:

  • І грант на тему «Сучасний розвиток фінансових ринків в Україні та світі: проблеми та перспективи розвитку фондового ринку та недержавного пенсійного страхування». Заявку подавати за посиланням: http://turbozaim.com.ua/konkurs/
  • ІІ грант на тему «Нове авто vs б/в авто: переваги та недоліки під час вибору транспортного засобу». Заявку подавати за посиланням: https://autotrading.net.ua/scholarship/
  • ІІІ грант на тему: «Як Covid-19 вплинув на інтернет-маркетинг?». Всі умови на сторінці грантонадавача: https://aweb.ua/ua/scholarship
  • IV грант на тему «Система знижок, промокодів та акцій як інструмент у завоюванні прихильності та просторах інтернету». Умови на сторінці грантонадавача: https://codes.com.ua/sh .

Участь у конкурсі є безкоштовною. Детальніше можна дізнатися на офіційному сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/golovna/.

Гранти студенти можуть використати на сплату навчання в їхньому навчальному закладі або сплату будь-яких освітніх курсів на вибір переможця.

Всім учасникам буде надано сертифікати учасника соціального грантового проєкту «Scholarship в Україні».