Конкурс на отримання гранту для студентів від проєкту «Scholarship в Україні»

Студентів Львівського національного університету імені Івана Франка запрошують долучитися до участі у 8 конкурсі соціального проєкту «Scholarship в Україні».

Розмір гранту за перше місце складає 15 000 гривень. Студенти, які займуть 2 та 3 місця, отримають 4 000 і 2 000 грн відповідно.

Для студентів цей конкурс дає можливість оплатити своє навчання, перевірити знання, краще пізнати тему обраної професії або спробувати опанувати новий професіональний напрямок.

Взяти участь у конкурсі можуть студенти:

  • 1-5 курсів (в т.ч. і студенти-магістри);
  • контрактники та бюджетники денної форми навчання, незалежно від фахового напрямку навчання.

Для участі у конкурсі студенту слід написати аналітичну статтю на запропоновану тему та відправити на електронну пошту grant@scholarship.in.ua. Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами конкурсу можна на сторінці грантонадавача:

  • «Промоакційний маркетинг — міф просування чи невід’ємна частина виживання у конкурентній боротьбі на ринку?»детальніше за посиланням https://promocodius.com/ua/konkurs

Кожна робота буде перевірена на плагіат.

Важливо! Готові роботи приймаються до 16 лютого 2022 року. Далі незалежне журі обере три найкращі роботи й автори цих статей будуть запрошені до захисту. Фінал конкурсу буде проведено онлайн у Zoom.

Інформацію про те, як проходили попередні конкурси «Scholarship в Україні», можна знайти на сайті проєкту: https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.

Бажаємо удачі!

Контакти для зв’язку

+38(067) 622 -62-82
grant@scholarship.in.ua