Шановні студенти Львівського національного університету імені Івана Франка!

9 квітня 2021 року стартував конкурс студентських есе «360 слів про Університет», присвячений 360-річчю Львівського національного університету імені Івана Франка.

Вимоги до конкурсних робіт:

1. У конкурсі студентських есе можуть брати участь представники всіх факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка.
  2. Обсяг есе (разом із заголовком) становить 360 слів (ні більше, ні менше), тексти тільки українською мовою.
  3. Оформлення конкурсної роботи: у правому верхньому кутку потрібно вказати прізвище та ім’я автора, факультет, курс, контактний телефон, електронну пошту. Через рядок посередині сторінки зазначаємо заголовок есе, виділений жирним шрифтом. Далі знову через рядок подаємо текст есе.
  4. Технічні вимоги до тексту: шрифт ‒ Times New Roman, кегль ‒ 14, інтервал ‒ 1,5, поля ‒ по 2 см кожне; файли у форматі doc чи docx; у назві файлу вказати прізвище та ім’я автора.
  5. Файли потрібно надсилати на електронну скриньку: konkurs_lnu@i.ua.

Конкурсні роботи прийматимуть до 3 травня 2021 року! Оголошення результатів відбудеться 13 травня на facebook-сторінці факультету журналістики Львівського університету. Про церемонію нагородження організатори повідомлять додатково. Переможці отримають дипломи і подарунки від поважного журі! Найкращі роботи будуть опубліковані у збірнику студентських есе «360 слів про Університет».

Відповідальний за проведення конкурсу: заступник декана факультету журналістики Андрій Яценко.