Круглий стіл «Можливості програм «ГОРИЗОНТ 2020» та «ERAMUS+»»

12 квітня 2018 року на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся круглий стіл «Можливості програм «ГОРИЗОНТ 2020» та «ERAMUS+»».

Керівник Національного контактного пункту у Львівському університеті Оксана Заремба розповіла про структуру програми «Горизонт 2020»,  нові робочі програми на 2018-2020 рр. за тематичними напрямами «Future and Emerging Technologies» та «Inclusive, Innovative and Reflective Societies». Обговорили практичні аспекти участі в програмі Горизонт 2020 з увагою на особливості підготовки, оформлення та подачі заявок, типи конкурсів, типи дій у конкурсах тощо.

Представник відділу міжнародних зв’язків Оксана Краєвська розповіла про особливості програми «ERAMUS +» та ознайомила присутніх із поточними конкурсами для студентів, аспірантів та викладачів Університету.

Організатори заходу зазначили, що для українських науковців важливо брати участь у таких проектах, адже вони дають змогу долучитися до найактуальніших світових досліджень.