Львівський університет і телеканал «НТА»  оголошують про початок нового просвітницького проекту – інтелектуальної телегри «ЛІГА ЗНАНЬ»

Львівський національний університет імені Івана Франка і телеканал «НТА-незалежне телевізійне агентство» оголошують про початок спільного телевізійного проекту – інтелект-шоу «ЛІГА ЗНАНЬ». Телегру проводитимуть у форматі інтерактивної олімпіади з конкретних навчальних предметів. Перші чотири випуски програми будуть присвячені українській мові та літературі; хімії; історії; математиці.

Участь в телегрі зможуть взяти учні 10-ого та 11-ого класів шкіл м. Львова та Львівської області, які пройдуть попередній відбір. Для участі у відбірковому етапі школярі повинні до 16 лютого 2020 року зареєструватися за посиланнями:

https://forms.gle/xzBypBt7cYoHFmsP9 (навчальний предмет «Хімія»);

https://forms.gle/dChCDAZs3jeZdfLv7 (навчальний предмет «Українська мова та література»).

Учнів, які продемонструють найкращі результати під час відбіркового етапу, запросять до участі в основному етапі змагань, який відбудеться в Актовій залі Львівського університету і транслюватиметься в телеефірі каналу «НТА». Телегра проходитиме у 3 тури, про детальні правила змагань усіх учасників шоу повідомлять заздалегідь.

Автори ідеї телепрограми зазначають, що основним завданням проекту є просвітницька діяльність, популяризація освіти та науки серед школярів, створення соціальних і професійних «ліфтів» для молоді, підвищення зацікавленості до навчання тощо.

За попередньою інформацією, перший випуск програми «ЛІГА ЗНАНЬ» вийде в ефір уже 20 березня 2020 року.