Львівський університет відвідала делегація Товариства дружби «В’єтнам-Україна»

11 вересня 2019 року в Дзеркальній залі представники адміністрації та структурних підрозділів ЛНУ ім. Івана Франка зустрілися із делегацією Товариства дружби «В’єтнам-Україна», до складу якої увійшли випускники українських університетів. Метою зустрічі було зміцнення двостороннього співробітництва між В’єтнамом та Україною, а також поглиблення академічної та наукової взаємодії між державами.

У зустрічі взяла участь проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Львівського університету Софія Лобозинська. Вона зазначила, що міжнародна співпраця завжди була і залишається одним із важливих пріоритетів діяльності Львівського університету. Підтвердженням цьому є те, що Університет посідає перше місце в Україні за кількістю двосторонніх партнерських угод з різними освітніми та науковими установами  Європи.

«Нашим завданням є залучити якомога більшу кількість креативних іноземних студентів до навчання у Львівському університеті та забезпечити їм здобуття освіти в невеликих групах. Також ми ставимо собі за мету максимально швидко адаптувати іноземних студентів до українського середовища і сприяти їхній участі у стажуваннях в навчальних закладах Європи. Після закінчення навчання за освітнім ступенем бакалавра іноземна молодь матиме можливість скласти міжнародний іспит з англійської мови на рівень B2 та іспит з української мови на рівень B2, що стане підтвердженням їхніх знань і дозволить реалізовувати себе у більшості країн Європи», – зазначила Софія Лобозинська.

Представники в’єтнамської делегації наголосили, що зацікавлені у тому, аби молодь з їхньої країни здобувала освіту в Україні і, зокрема, у Львівському університеті. Голова делегації Данг Ван Чіен відзначив, що Україна та заклади вищої освіти нашої країни перебувають на етапі активного розвитку і можуть бути хорошою базою фахового становлення в’єтнамської молоді.

«Ми підтримуємо територіальну цілісність України і бажаємо вашій державі розвитку та процвітання. Переконаний, що академічна співпраця між нашими країнами в цілому сприятиме зміцненню двосторонніх відносин між Україною та В’єтнамом», – наголосив Данг Ван Чіен.

Додамо також, що представники делегації відвідали Музей історії Університету, де з великим зацікавленням ознайомилися із експозицією та основними віхами становлення Львівського університету.