Лекторами курсу «Стартап: підготовка до злету» стануть представники бізнесу та закладів освіти з України та з-закордону

Сьогодні, 21 березня 2022 року, розпочалася реєстрація на курс «Стартап: підготовка до злету», який є освітнім виміром ініціативи Львівського національного університету імені Івана Франка «Інноваційна весна України». Зареєструватися на курс можуть студенти та всі охочі креативні особистості, які прагнуть змінювати Україну на краще.

Освітній компонент ініціативи включає у себе формування підприємницького світогляду, генерування ідей, створення команд для напрацювання рішень і розробку бізнес-стратегій для стартапів. Однією із головних особливостей курсу є можливість практичної реалізації власних ідей і стартапів, адже завершиться курс 21 травня 2022 року Міжнародним форумом – презентацією стартап-проєктів потенційним інвесторам.

Не менш важливо, що до курсу також будуть залучені лектори – представники бізнесу та закладів освіти з України та з-закордону. Зокрема, допомагатимуть молоді опановувати особливості розробки та реалізації стартапів такі фахівці, як Мері Шепард Спейт – професор міжнародного бізнесу і підприємництва Вісконсінського міжнародного університету (США), Маркіян Цимбаліста – керуючий партнер консультаційно-технологічної компанії TageSpot, головний технологічний директор та співзасновник платформи B2B2C компанії InDest (Україна), Томас Карлссон – генеральний виконавчий директор Sörmlandsfonden AB, Фонд венчурного капіталу з активною бізнес мережею у провінції Сeдерманланд (Швеція).

На переконання ініціаторів курсу, комплексний підхід до аналізу можливостей стартапів сприятиме успішним починанням усіх слухачів.

Зазначимо, курс «Стартап: підготовка до злету» передбачає онлайн-тренінги, семінари і майстер-класи за менторської підтримки провідних українських та іноземних підприємців.

Загалом ініціатива Львівського університету «Інноваційна весна України» покликана до суспільного поступу, відновлення та прискореного розвитку освітнього, наукового, підприємницького потенціалу України, який загальмований варварським вторгненням росії на територію України.

Реалізація ініціативи передбачає освітню (проведення тренінгів, семінарів, майстер-класів для підготовки молоді, спроможної до креативних ідей, інновацій, лідерства в різних сферах життя України), дослідницьку (знаходження рішень для конкретних суспільних, економічних, екологічних, інфраструктурних і технологічних потреб) та економічну складові (підготовка проєктів стартапів і трансфер технологій).