Звернення Асоціації випускників Львівського Університету до світової академічної спільноти

Асоціація випускників Львівського університету ініціює звернення до усіх спільнот випускників провідних університетів світу, у якому закликає протистояти натиску рф та поширювати правдиву інформацію про нелюдські жахи війни в Україні. У листі Асоціація просить закордонні заклади вищої освіти припинити співпрацю й спільні проєкти з російськими вченими та університетами, котрі схвалюють війну росії чи будь-яким чином її виправдовують.

Також Асоціація випускників ЛНУ ім. І. Франка пропонувє іноземним колегам доєднатись до кількох благодійних проєктів:

  1. «Фонд допомоги для українських науковців, що знаходяться у зоні ризику» (“Ukrainian Scholars At Risk”) – збір коштів для створення стипендій у Львівському національному університеті імені Івана Франка для внутрішньо переміщених науковців з університетів Харкова, Маріуполя, Херсона, Сум та інших зруйнованих війною міст.
  2. «Фонд допомоги студентам» у Львівському національному університеті ім. І. Франка – збір коштів для завершення будівництва нового студентського гуртожитку, будівництво якого було ініційоване Президентом України Володимиром Зеленським та розпочате у 2019 році за кошти державного бюджету. Сьогодні важливо продовжити зведення цього житла для розміщення в ньому внутрішньо переміщених студентів.

Лист-звернення Асоціації випускників Львівського університету можна прочитати дальше:

Завантажити (PDF, 291KB)

Слава Україні!